Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
3Ojok3

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Apr 13, 2019

more Recent Ratings
75 12% Moneyball (2011) - Apr 13, 2019
85 43% True Grit (2010) - Apr 13, 2019
80 22% The Imitation Game (2014) - Apr 13, 2019
75 12% Little Children (2006) - Apr 13, 2019
90 70% Chungking Express (1994) - Apr 13, 2019
80 22% Gangs of New York (2002) - Apr 13, 2019
85 43% The King's Speech (2010) - Apr 13, 2019
85 43% Mulholland Drive (2001) - Apr 13, 2019
85 43% The Fifth Element (1997) - Apr 13, 2019
85 43% American History X (1998) - Apr 13, 2019