Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
3WZ1bu

Flick Fan - 26 Film Ratings

Member Since: Dec 27, 2018

more Recent Ratings
80 61% Hannibal (2001) - Dec 27, 2018
65 19% Blood Diamond (2006) - Dec 27, 2018
75 46% Titanic (1997) - Dec 27, 2018
65 19% The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Dec 27, 2018
80 61% Matilda (1996) - Dec 27, 2018
65 19% The Grand Budapest Hotel (2014) - Dec 27, 2018
50 1% Now You See Me (2013) - Dec 27, 2018
75 46% The Sound of Music (1965) - Dec 27, 2018
65 19% Click (2006) - Dec 27, 2018
85 78% Napoleon Dynamite (2004) - Dec 27, 2018