Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
3YhjBl

Flick Fan - 32 Film Ratings

Member Since: Oct 31, 2019

more Recent Ratings
1% The Lion King (2019) - Nov 01, 2019
4% Chewing Gum (2015) - Nov 01, 2019
41 42% Jessica Jones (2015) - Nov 01, 2019
21 32% Riverdale (2017) - Nov 01, 2019
36 39% Saving Private Ryan (1998) - Nov 01, 2019
13 10% Glee (2009) - Nov 01, 2019
50 48% Altered Carbon (2018) - Nov 01, 2019
19 20% Supergirl (2015) - Nov 01, 2019
12 7% Workin' Moms (2017) - Nov 01, 2019
22 35% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Nov 01, 2019