Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
3ZvWHQ

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Oct 22, 2019

more Recent Ratings
73 13% Green Lantern (2011) - Oct 22, 2019
80 40% Holes (2003) - Oct 22, 2019
94 95% The Hateful Eight (2015) - Oct 22, 2019
92 86% Jumanji (1995) - Oct 22, 2019
82 50% Doctor Strange (2016) - Oct 22, 2019
74 27% Meet Joe Black (1998) - Oct 22, 2019
85 68% Man on Fire (2004) - Oct 22, 2019
88 77% Mad Max: Fury Road (2015) - Oct 22, 2019
74 27% National Treasure (2004) - Oct 22, 2019
83 59% Happy Gilmore (1996) - Oct 22, 2019