3erty7

3erty7
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

3% All About My Mother (1999) - Rated 01 Nov 2015
50 23% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 01 Nov 2015
3% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 01 Nov 2015
60 37% A Beautiful Mind (2001) - Rated 01 Nov 2015
65 46% Speed (1994) - Rated 01 Nov 2015
75 77% Cast Away (2000) - Rated 01 Nov 2015
65 46% The Bone Collector (1999) - Rated 01 Nov 2015
60 37% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 01 Nov 2015
75 77% The Fugitive (1993) - Rated 01 Nov 2015
60 37% Band of Brothers (2001) - Rated 01 Nov 2015