3l3phant

3l3phant
Film Freak - 863 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 53% Hail, Caesar! (2016) - Rated 24 Feb 2016
65 18% Clueless (1995) - Rated 24 Feb 2016
90 85% McCabe & Mrs. Miller (1971) - Rated 05 Feb 2016
95 95% Persona (1966) - Rated 04 Feb 2016
80 53% Brooklyn (2015) - Rated 26 Jan 2016
80 53% The Big Short (2015) - Rated 22 Jan 2016
75 37% Steve Jobs (2015) - Rated 21 Jan 2016
85 70% Carol (2015) - Rated 20 Jan 2016
75 37% Bridge of Spies (2015) - Rated 18 Jan 2016
80 53% Spotlight (2015) - Rated 18 Jan 2016