Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
3lSKcX

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Apr 30, 2019

more Recent Ratings
80 93% Forrest Gump (1994) - Apr 30, 2019
70 56% Almost Famous (2000) - Apr 30, 2019
60 13% Garden State (2004) - Apr 30, 2019
70 56% The Simpsons Movie (2007) - Apr 30, 2019
70 56% Batman (1989) - Apr 30, 2019
70 56% Die Hard (1988) - Apr 30, 2019
70 56% The Crying Game (1992) - Apr 30, 2019
65 23% Frozen (2013) - Apr 30, 2019
70 56% Chocolat (2000) - Apr 30, 2019
70 56% Black Swan (2010) - Apr 30, 2019