Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
3mmN0W

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Feb 21, 2019

more Recent Ratings
90 95% Oldboy (2003) - Feb 21, 2019
88 86% Fargo (1996) - Feb 21, 2019
80 54% Saving Private Ryan (1998) - Feb 21, 2019
86 77% The Wolf of Wall Street (2013) - Feb 21, 2019
82 68% The Elephant Man (1980) - Feb 21, 2019
72 40% Match Point (2005) - Feb 21, 2019
60 4% Gone Girl (2014) - Feb 21, 2019
64 13% Layer Cake (2004) - Feb 21, 2019
67 22% Milk (2008) - Feb 21, 2019
80 54% The Graduate (1967) - Feb 21, 2019