Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
3vU98o

Flick Fan - 55 Film Ratings

Member Since: Apr 26, 2018

more Recent Ratings
50 0% Cloverfield (2008) - May 03, 2018
100 87% Sunset Blvd. (1950) - Apr 30, 2018
97 48% Dirty Dancing (1987) - Apr 30, 2018
98 65% Three Amigos! (1986) - Apr 30, 2018
97 48% Mary Poppins (1964) - Apr 30, 2018
96 33% Limitless (2011) - Apr 30, 2018
96 33% Catch Me If You Can (2002) - Apr 30, 2018
95 21% World War Z (2013) - Apr 30, 2018
100 87% Coming to America (1988) - Apr 30, 2018
99 72% Glengarry Glen Ross (1992) - Apr 30, 2018