40holpet

40holpet
Movie Buff - 332 Film Ratings
Member Since: 09 May 2012
Location: Askøy, Hordaland, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Movie Expert

more Recent Ratings

75 52% Elysium (2013) - Rated 12 Dec 2013
65 10% Pain & Gain (2013) - Rated 09 Dec 2013
81 85% A Bronx Tale (1993) - Rated 04 Dec 2013
66 12% Shark Tale (2004) - Rated 04 Dec 2013
79 75% Casino (1995) - Rated 04 Dec 2013
59 3% Meet the Parents (2000) - Rated 04 Dec 2013
80 81% Jackie Brown (1997) - Rated 04 Dec 2013
90 99% Goodfellas (1990) - Rated 04 Dec 2013
60 3% Little Fockers (2010) - Rated 04 Dec 2013
55 2% New Year's Eve (2011) - Rated 04 Dec 2013