Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
4.20

Movie Buff - 366 Film Ratings

Member Since: Nov 3, 2017

more Recent Ratings
77 56% Thor: Ragnarok (2017) - Jan 24, 2018
80 68% Blade Runner 2049 (2017) - Jan 16, 2018
77 56% Chappie (2015) - Jan 16, 2018
81 72% Life of Brian (1979) - Jan 08, 2018
66 16% xXx: Return of Xander Cage (2017) - Jan 08, 2018
92 93% Taxi Driver (1976) - Jan 07, 2018
92 93% Django Unchained (2012) - Jan 07, 2018
63 11% Dredd (2012) - Jan 06, 2018
69 23% Dude, Where's My Car? (2000) - Jan 06, 2018
65 13% Beyblade (2001) - Jan 05, 2018