420shoco

420shoco
Movie Buff - 225 Film Ratings
Member Since: 13 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Ai no mukidashi (2008) - Rated 28 Mar 2017
90 87% The Prestige (2006) - Rated 28 Mar 2017
95 95% The Departed (2006) - Rated 27 Mar 2017
70 16% The Bourne Identity (2002) - Rated 27 Mar 2017
80 63% Shaun of the Dead (2004) - Rated 27 Mar 2017
80 63% A Clockwork Orange (1971) - Rated 27 Mar 2017
65 7% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 27 Mar 2017
80 63% Finding Nemo (2003) - Rated 27 Mar 2017
60 4% The Incredibles (2004) - Rated 27 Mar 2017
85 80% Children of Men (2006) - Rated 26 Mar 2017