43434352

43434352
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 30 Oct 2016
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 25% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 30 Oct 2016
70 35% Julia's Eyes (2010) - Rated 30 Oct 2016
85 75% The Grudge (2004) - Rated 30 Oct 2016
20 5% Book of Shadows: Blair Witch 2 (2000) - Rated 30 Oct 2016
75 45% Lights Out (2016) - Rated 30 Oct 2016
50 15% Last Shift (2014) - Rated 30 Oct 2016
90 90% The Ring (2002) - Rated 30 Oct 2016
80 60% Cold Prey (2006) - Rated 30 Oct 2016
80 60% The Amityville Horror (2005) - Rated 30 Oct 2016
90 90% The Blair Witch Project (1999) - Rated 30 Oct 2016