449981

449981
Movie Buff - 258 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2011
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: http://about.me/zgr213

more Recent Ratings

40 13% 33 Postcards (2011) - Rated 23 Oct 2012
30 5% Outside Satan (2011) - Rated 23 Oct 2012
15 2% The Thompsons (2012) - Rated 23 Oct 2012
75 66% Wrong Turn 3: Left for Dead (2009) - Rated 23 Oct 2012
65 42% Wrong Turn (2003) - Rated 23 Oct 2012
70 54% Cosmopolis (2012) - Rated 23 Oct 2012
65 42% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 23 Oct 2012
75 66% Yeralti (2012) - Rated 23 Oct 2012
40 13% Dredd (2012) - Rated 23 Oct 2012
65 42% Karanlik Sular (1995) - Rated 23 Oct 2012