Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
4EJOeo

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 11, 2018

more Recent Ratings
10% Fantastic Four (2005) - Aug 11, 2018
40 35% I Am Sam (2001) - Aug 11, 2018
80 80% Seven Psychopaths (2012) - Aug 11, 2018
80 80% Broken Flowers (2005) - Aug 11, 2018
90 95% Birdman (2014) - Aug 11, 2018
70 60% The Bourne Identity (2002) - Aug 11, 2018
10% Saw IV (2007) - Aug 11, 2018
60 45% The Wolf of Wall Street (2013) - Aug 11, 2018
25 25% The Fast and the Furious (2001) - Aug 11, 2018
70 60% The Terminal (2004) - Aug 11, 2018