Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
4QCx79

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 2, 2019

more Recent Ratings
90 80% Prisoners (2013) - Mar 02, 2019
80 15% Crank: High Voltage (2009) - Mar 02, 2019
90 80% Shutter Island (2010) - Mar 02, 2019
93 95% The Matrix (1999) - Mar 02, 2019
80 15% Yes Man (2008) - Mar 02, 2019
84 55% Bruce Almighty (2003) - Mar 02, 2019
83 45% I Am Legend (2007) - Mar 02, 2019
82 35% Iron Man 3 (2013) - Mar 02, 2019
80 15% Men in Black II (2002) - Mar 02, 2019
87 65% Schindler's List (1993) - Mar 02, 2019