Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
4Qmb85

Flick Fan - 38 Film Ratings

Member Since: May 30, 2019

more Recent Ratings
82 65% Zatoichi: The Festival of Fire (1970) - May 30, 2019
89 96% Brazil (1985) - May 30, 2019
85 82% Dark City (1998) - May 30, 2019
88 92% Rashomon (1950) - May 30, 2019
85 82% Gentlemen of Fortune (1972) - May 30, 2019
58 6% Friends (1994) - May 30, 2019
86 88% Man Bites Dog (1992) - May 30, 2019
84 75% Mad Max: Fury Road (2015) - May 30, 2019
84 75% Barton Fink (1991) - May 30, 2019
84 75% Raging Bull (1980) - May 30, 2019