Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
4RXf6r

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Aug 4, 2018

more Recent Ratings
80 50% Her (2013) - Aug 04, 2018
85 72% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 04, 2018
95 95% Band of Brothers (2001) - Aug 04, 2018
90 86% Gone Girl (2014) - Aug 04, 2018
80 50% The Social Network (2010) - Aug 04, 2018
65 13% This Is the End (2013) - Aug 04, 2018
80 50% Elf (2003) - Aug 04, 2018
85 72% Inception (2010) - Aug 04, 2018
70 27% Spider-Man (2002) - Aug 04, 2018
25 4% Saw (2004) - Aug 04, 2018