Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
4T4gqy

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Dec 10, 2018

more Recent Ratings
70 12% Kingsman: The Secret Service (2015) - Dec 10, 2018
70 12% 127 Hours (2010) - Dec 10, 2018
30 3% Scary Movie (2000) - Dec 10, 2018
96 84% Shutter Island (2010) - Dec 10, 2018
95 75% Se7en (1995) - Dec 10, 2018
100 93% Captain Phillips (2013) - Dec 10, 2018
100 93% The Shawshank Redemption (1994) - Dec 10, 2018
80 34% I Am Legend (2007) - Dec 10, 2018
78 25% Fight Club (1999) - Dec 10, 2018
95 75% Schindler's List (1993) - Dec 10, 2018