Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
4Yg7OC

Flick Fan - 93 Film Ratings

Member Since: Nov 23, 2019

more Recent Ratings
95 53% Miller's Crossing (1990) - Nov 23, 2019
70 5% American Pie (1999) - Nov 23, 2019
90 36% Office Space (1999) - Nov 23, 2019
100 80% The Night of the Hunter (1955) - Nov 23, 2019
100 80% Batman (1966) - Nov 23, 2019
75 10% Predator (1987) - Nov 23, 2019
90 36% Hook (1991) - Nov 23, 2019
75 10% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Nov 23, 2019
95 53% Eastern Promises (2007) - Nov 23, 2019
100 80% Pulp Fiction (1994) - Nov 23, 2019