Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
4fU3o9

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 15, 2019

more Recent Ratings
70 10% American Hustle (2013) - Jun 15, 2019
70 10% Kung Fu Panda (2008) - Jun 15, 2019
75 35% The Tuxedo (2002) - Jun 15, 2019
75 35% Kung Fu Hustle (2004) - Jun 15, 2019
80 55% Click (2006) - Jun 15, 2019
95 95% Ratatouille (2007) - Jun 15, 2019
90 80% A Beautiful Mind (2001) - Jun 15, 2019
75 35% The Transporter 2 (2005) - Jun 15, 2019
85 65% Monsters, Inc. (2001) - Jun 15, 2019
90 80% The Matrix Revolutions (2003) - Jun 15, 2019