4khilleus

Recent Ratings
Check out 4khilleus's...
58 14% | The Terminator (1984) - May 09, 2020 |
90 92% | The Shining (1980) - May 09, 2020 |
53 7% | Bad Boys (1995) - May 09, 2020 |
45 4% | Saw (2004) - May 09, 2020 |
92 93% | Psycho (1960) - Mar 19, 2020 |
80 74% | Knives Out (2019) - Mar 19, 2020 |
75 58% | Full Metal Jacket (1987) - Mar 19, 2020 |
67 35% | Ex Machina (2015) - Mar 19, 2020 |
80 74% | Taxi Driver (1976) - Mar 19, 2020 |
78 66% | Prisoners (2013) - Mar 19, 2020 |