Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
4o2gf0

Flick Fan - 54 Film Ratings

Member Since: Nov 5, 2019

more Recent Ratings
30 19% A Good Day to Die Hard (2013) - Nov 05, 2019
5% Saw V (2008) - Nov 05, 2019
80 61% Heathers (1989) - Nov 05, 2019
94 82% The Others (2001) - Nov 05, 2019
90 78% The Village (2004) - Nov 05, 2019
75 50% X-Men: Days of Future Past (2014) - Nov 05, 2019
80 61% Terminator Salvation (2009) - Nov 05, 2019
100 96% Airplane! (1980) - Nov 05, 2019
95 87% The Nightmare Before Christmas (1993) - Nov 05, 2019
95 87% Gangs of New York (2002) - Nov 05, 2019