Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
4ryx7j

Flick Fan - 86 Film Ratings

Member Since: Oct 3, 2020

more Recent Ratings
17% Reservoir Dogs (1992) - Oct 03, 2020
17% Tell No One (2006) - Oct 03, 2020
17% Alice (1988) - Oct 03, 2020
81 91% Fantasia (1940) - Oct 03, 2020
84 95% Song of the Sea (2014) - Oct 03, 2020
78 79% The Fountain (2006) - Oct 03, 2020
79 88% Accattone (1961) - Oct 03, 2020
71 41% Alien (1979) - Oct 03, 2020
78 79% Inception (2010) - Oct 03, 2020
78 79% Dances with Wolves (1990) - Oct 03, 2020