Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
4sX2jh

Flick Fan - 52 Film Ratings

Member Since: Dec 12, 2018

more Recent Ratings
60 26% The Incredible Hulk (2008) - Dec 12, 2018
90 84% Rocky IV (1985) - Dec 12, 2018
60 26% World War Z (2013) - Dec 12, 2018
88 75% Jumanji (1995) - Dec 12, 2018
70 47% The Fifth Element (1997) - Dec 12, 2018
75 55% Easy A (2010) - Dec 12, 2018
78 58% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Dec 12, 2018
65 36% Saw II (2005) - Dec 12, 2018
85 70% WALL·E (2008) - Dec 12, 2018
70 47% Eagle Eye (2008) - Dec 12, 2018