Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
4tVkhr

Flick Fan - 80 Film Ratings

Member Since: Jan 6, 2019

more Recent Ratings
78 16% The Quiet Man (1952) - Jan 07, 2019
83 86% Ikiru (1952) - Jan 07, 2019
80 43% High Noon (1952) - Jan 07, 2019
80 43% A Streetcar Named Desire (1951) - Jan 07, 2019
80 43% Strangers on a Train (1951) - Jan 07, 2019
78 16% The Day the Earth Stood Still (1951) - Jan 07, 2019
72 0% An American in Paris (1951) - Jan 07, 2019
74 6% Alice in Wonderland (1951) - Jan 07, 2019
79 25% The African Queen (1951) - Jan 07, 2019
84 92% Sunset Blvd. (1950) - Jan 07, 2019