Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
4xcxXs

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 17, 2019

more Recent Ratings
80 0% Back to the Future (1985) - Jun 17, 2019
80 0% Red (2010) - Jun 17, 2019
70 0% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Jun 17, 2019
70 0% Lethal Weapon 2 (1989) - Jun 17, 2019
80 0% Rango (2011) - Jun 17, 2019
80 0% Star Trek Into Darkness (2013) - Jun 17, 2019
70 0% The Prestige (2006) - Jun 17, 2019
50 0% The Scorpion King (2002) - Jun 17, 2019
50 0% Babe (1995) - Jun 17, 2019
70 0% Pulp Fiction (1994) - Jun 17, 2019