Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
54w9lr

Flick Fan - 32 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
80 42% Inglourious Basterds (2009) - Jan 19, 2020
68 23% The Hurt Locker (2009) - Jan 19, 2020
85 75% Forrest Gump (1994) - Jan 19, 2020
85 75% Django Unchained (2012) - Jan 19, 2020
84 64% The Dark Knight (2008) - Jan 19, 2020
70 28% Clerks (1994) - Jan 19, 2020
82 53% A Christmas Story (1983) - Jan 19, 2020
83 59% Blazing Saddles (1974) - Jan 19, 2020
80 42% The Big Short (2015) - Jan 19, 2020
60 14% The Big Lebowski (1998) - Jan 19, 2020