56kmodemKSHH

56kmodemkshh
Movie Buff - 473 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 74% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 24 Apr 2015
88 57% The Town (2010) - Rated 24 Apr 2015
40 1% Super Mario Bros. (1993) - Rated 24 Apr 2015
75 11% Men in Black II (2002) - Rated 24 Apr 2015
85 44% Demolition Man (1993) - Rated 24 Apr 2015
90 70% X2: X-Men United (2003) - Rated 24 Apr 2015
85 44% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Rated 24 Apr 2015
98 92% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 24 Apr 2015
97 89% Jackass: The Movie (2002) - Rated 24 Apr 2015
82 36% Up in the Air (2009) - Rated 24 Apr 2015