Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
5HSg6E

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Nov 30, 2019

more Recent Ratings
85 70% Ghostbusters (1984) - Nov 30, 2019
70 30% Titanic (1997) - Nov 30, 2019
80 50% Back to the Future Part III (1990) - Nov 30, 2019
85 70% This Is Spinal Tap (1984) - Nov 30, 2019
90 85% Looper (2012) - Nov 30, 2019
70 30% Lucky Number Slevin (2006) - Nov 30, 2019
20 5% The Waterboy (1998) - Nov 30, 2019
50 15% Aladdin (1992) - Nov 30, 2019
80 50% Children of Men (2006) - Nov 30, 2019
95 95% The Godfather (1972) - Nov 30, 2019