Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
5JHGX9

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 26, 2019

more Recent Ratings
75 54% The Cabin in the Woods (2012) - Jan 26, 2019
75 54% As Good As It Gets (1997) - Jan 26, 2019
100 95% Spirited Away (2001) - Jan 26, 2019
80 75% Donnie Brasco (1997) - Jan 26, 2019
80 75% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jan 26, 2019
85 87% Scarface (1983) - Jan 26, 2019
55 4% 21 (2008) - Jan 26, 2019
70 37% Grindhouse (2007) - Jan 26, 2019
65 29% Dogma (1999) - Jan 26, 2019
60 16% Starship Troopers (1997) - Jan 26, 2019