Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
5NLh3Q

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 25, 2019

more Recent Ratings
90 % Blade Runner 2049 (2017) - Jan 25, 2019
90 % The Sting (1973) - Jan 25, 2019
100 % Once Upon a Time in America (1984) - Jan 25, 2019
10 % Synecdoche, New York (2008) - Jan 25, 2019
100 % Charade (1963) - Jan 25, 2019
90 % Glengarry Glen Ross (1992) - Jan 25, 2019
80 % Rain Man (1988) - Jan 25, 2019
80 % Syriana (2005) - Jan 25, 2019
90 % The Secret in Their Eyes (2009) - Jan 25, 2019
80 % The Squid and the Whale (2005) - Jan 25, 2019