5Poppers9

5poppers9
Film Freak - 542 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: heeeeeeeeey

more Recent Ratings

51 8% Save the Last Dance (2001) - Rated 26 Jan 2016
100 96% Back to the Future (1985) - Rated 26 Jan 2016
100 96% The Butterfly Effect (2004) - Rated 26 Jan 2016
100 96% Bruce Almighty (2003) - Rated 26 Jan 2016
75 50% The Martian (2015) - Rated 26 Jan 2016
100 96% The Graduate (1967) - Rated 26 Jan 2016
100 96% Summer Wars (2009) - Rated 26 Jan 2016
56 10% Shark Tale (2004) - Rated 26 Jan 2016
65 21% Sorority Boys (2002) - Rated 26 Jan 2016
66 26% Top Gun (1986) - Rated 26 Jan 2016