Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
5V1l70

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 17, 2018

more Recent Ratings
85 95% The Avengers (2012) - Dec 17, 2018
75 25% So I Married an Axe Murderer (1993) - Dec 17, 2018
80 60% Iron Man 2 (2010) - Dec 17, 2018
80 60% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Dec 17, 2018
80 60% American Hustle (2013) - Dec 17, 2018
80 60% How to Train Your Dragon (2010) - Dec 17, 2018
80 60% Edward Scissorhands (1990) - Dec 17, 2018
80 60% American History X (1998) - Dec 17, 2018
65 5% The Evil Dead (1981) - Dec 17, 2018
70 15% Back to the Future Part III (1990) - Dec 17, 2018