Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
5exaLG

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Dec 3, 2018

more Recent Ratings
87 68% Star Trek Into Darkness (2013) - Dec 03, 2018
95 86% The Blues Brothers (1980) - Dec 03, 2018
78 22% Snatch (2000) - Dec 03, 2018
80 36% Dunkirk (2017) - Dec 03, 2018
75 13% Tommy Boy (1995) - Dec 03, 2018
80 36% About a Boy (2002) - Dec 03, 2018
85 54% Mad Max: Fury Road (2015) - Dec 03, 2018
100 95% Birdman (2014) - Dec 03, 2018
60 4% Mission: Impossible 2 (2000) - Dec 03, 2018
85 54% Little Miss Sunshine (2006) - Dec 03, 2018