Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
5n1nsd

Flick Fan - 21 Film Ratings

Member Since: Jun 8, 2019

more Recent Ratings
81 42% Amistad (1997) - Jun 08, 2019
80 35% Independence Day (1996) - Jun 08, 2019
88 69% District 9 (2009) - Jun 08, 2019
75 14% Alien: Resurrection (1997) - Jun 08, 2019
85 52% Titanic (1997) - Jun 08, 2019
77 21% Avengers: Age of Ultron (2015) - Jun 08, 2019
93 90% Blade Runner 2049 (2017) - Jun 08, 2019
78 28% Planet of the Apes (1968) - Jun 08, 2019
86 59% Gravity (2013) - Jun 08, 2019
90 78% 12 Monkeys (1995) - Jun 08, 2019