Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
5yJe7o

Flick Fan - 30 Film Ratings

Member Since: Aug 6, 2018

more Recent Ratings
30 15% Watchmen (2009) - Aug 06, 2018
12 5% Final Destination 2 (2003) - Aug 06, 2018
45 23% When Harry Met Sally... (1989) - Aug 06, 2018
75 60% Gone Girl (2014) - Aug 06, 2018
66 46% Old School (2003) - Aug 06, 2018
80 71% Juno (2007) - Aug 06, 2018
90 95% Toy Story (1995) - Aug 06, 2018
45 23% Father of the Bride (1991) - Aug 06, 2018
65 38% A League of Their Own (1992) - Aug 06, 2018
75 60% 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 06, 2018