Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
655321

Movie Buff - 380 Film Ratings

Member Since: Sep 21, 2018

Location: Germany

Bio: I\'m a movie maniac.
more Recent Ratings
50 0% Deadpool 2 (2018) - Sep 21, 2018
90 83% The Florida Project (2017) - Sep 21, 2018
80 41% Zathura (2005) - Sep 21, 2018
90 83% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Sep 21, 2018
85 64% Birdman (2014) - Sep 21, 2018
85 64% Ice Age: The Meltdown (2006) - Sep 21, 2018
85 64% Shoot 'Em Up (2007) - Sep 21, 2018
100 98% Blade Runner (1982) - Sep 21, 2018
75 24% 300 (2007) - Sep 21, 2018
85 64% A Nightmare on Elm Street (1984) - Sep 21, 2018