Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6H9OB1

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Feb 21, 2019

more Recent Ratings
90 72% The Third Man (1949) - Feb 21, 2019
95 90% Thelma & Louise (1991) - Feb 21, 2019
65 4% Independence Day (1996) - Feb 21, 2019
80 40% Donnie Darko (2001) - Feb 21, 2019
75 18% From Russia with Love (1963) - Feb 21, 2019
80 40% Gangs of New York (2002) - Feb 21, 2019
95 90% A Streetcar Named Desire (1951) - Feb 21, 2019
85 59% Cool Hand Luke (1967) - Feb 21, 2019
80 40% Life of Pi (2012) - Feb 21, 2019
90 72% Saving Private Ryan (1998) - Feb 21, 2019