Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6HhhEt

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
90 62% Batman: Gotham by Gaslight (2018) - Jan 18, 2020
100 93% The New Batman Adventures (1997) - Jan 18, 2020
90 62% Batman: Under the Red Hood (2010) - Jan 18, 2020
20 3% Batman & Robin (1997) - Jan 18, 2020
95 78% Batman Beyond (1999) - Jan 18, 2020
100 93% Batman (1989) - Jan 18, 2020
84 40% Love Actually (2003) - Jan 18, 2020
89 53% Almost Famous (2000) - Jan 18, 2020
79 28% Bowling for Columbine (2002) - Jan 18, 2020
67 21% Scream 3 (2000) - Jan 18, 2020