Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6I1BWj

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 12, 2019

more Recent Ratings
60 50% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Jun 12, 2019
60 50% Groundhog Day (1993) - Jun 12, 2019
60 50% Police Academy (1984) - Jun 12, 2019
60 50% Zoolander (2001) - Jun 12, 2019
100 95% The Shining (1980) - Jun 12, 2019
10 25% Top Gun (1986) - Jun 12, 2019
90 85% Blade Runner 2049 (2017) - Jun 12, 2019
10% Jurassic Park III (2001) - Jun 12, 2019
80 75% The Jackal (1997) - Jun 12, 2019
10% Superman: The Movie (1978) - Jun 12, 2019