Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6KDqJU

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 10, 2018

more Recent Ratings
90 95% Caché (2005) - Jun 10, 2018
80 85% Breathless (1960) - Jun 10, 2018
75 70% Dead Man (1995) - Jun 10, 2018
50 40% Addams Family Values (1993) - Jun 10, 2018
75 70% The Maltese Falcon (1941) - Jun 10, 2018
50 40% The Boondock Saints (1999) - Jun 10, 2018
20 5% The Nutty Professor (1996) - Jun 10, 2018
60 55% Gremlins (1984) - Jun 10, 2018
30 15% Ice Age (2002) - Jun 10, 2018
40 25% 300 (2007) - Jun 10, 2018