Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6X3sye

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Dec 3, 2018

more Recent Ratings
100 96% 21 Grams (2003) - Dec 03, 2018
80 31% Scary Movie 4 (2006) - Dec 03, 2018
90 68% No Country for Old Men (2007) - Dec 03, 2018
65 15% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Dec 03, 2018
85 43% The Last Samurai (2003) - Dec 03, 2018
20 3% Iron Man (2008) - Dec 03, 2018
90 68% Interstellar (2014) - Dec 03, 2018
90 68% Get Out (2017) - Dec 03, 2018
90 68% I Am Sam (2001) - Dec 03, 2018
90 68% The Butterfly Effect (2004) - Dec 03, 2018