Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6XJ5k3

Flick Fan - 48 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
82 51% Ender's Game (2013) - Jan 19, 2020
90 77% Doctor Who (2005) - Jan 19, 2020
85 58% The Flash (2014) - Jan 19, 2020
94 88% The Witcher (2019) - Jan 19, 2020
85 58% Supernatural (2005) - Jan 19, 2020
92 85% The Princess Bride (1987) - Jan 19, 2020
90 77% A Beautiful Mind (2001) - Jan 19, 2020
100 96% Dead Poets Society (1989) - Jan 19, 2020
95 91% Inception (2010) - Jan 19, 2020
70 28% Hook (1991) - Jan 19, 2020