Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6YUyTl

Flick Fan - 91 Film Ratings

Member Since: May 27, 2018

more Recent Ratings
8% It's Not Me, I Swear! (2008) - Jun 04, 2018
44 29% Filth City (2017) - Jun 03, 2018
76 52% Mars Attacks! (1996) - Jun 03, 2018
49 38% Mr. Nobody (2009) - Jun 02, 2018
49 38% Five Easy Pieces (1970) - Jun 02, 2018
79 64% In Bruges (2008) - Jun 02, 2018
90 86% Spirited Away (2001) - Jun 02, 2018
46 35% Inception (2010) - Jun 02, 2018
99 95% Seven Beauties (1975) - Jun 02, 2018
44 29% The Furies (1950) - Jun 02, 2018