Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6a5hk1

Flick Fan - 54 Film Ratings

Member Since: Nov 28, 2019

more Recent Ratings
80 40% Eurotrip (2004) - Nov 28, 2019
95 94% To Kill a Mockingbird (1962) - Nov 28, 2019
70 16% Me, Myself & Irene (2000) - Nov 28, 2019
65 11% Dogma (1999) - Nov 28, 2019
70 16% The Village (2004) - Nov 28, 2019
95 94% Jurassic Park (1993) - Nov 28, 2019
90 76% The Firm (1993) - Nov 28, 2019
88 67% Kung Fu Hustle (2004) - Nov 28, 2019
75 25% Wild Things (1998) - Nov 28, 2019
70 16% S.W.A.T. (2003) - Nov 28, 2019