Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6bxAZd

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 12, 2019

more Recent Ratings
50 25% Batman Forever (1995) - Feb 12, 2019
80 70% Jackie Brown (1997) - Feb 12, 2019
70 55% Moulin Rouge! (2001) - Feb 12, 2019
60 45% Love Actually (2003) - Feb 12, 2019
90 90% I Am Legend (2007) - Feb 12, 2019
50 25% Hellboy (2004) - Feb 12, 2019
90 90% Crocodile Dundee (1986) - Feb 12, 2019
40 5% Blades of Glory (2007) - Feb 12, 2019
50 25% Predator 2 (1990) - Feb 12, 2019
80 70% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Feb 12, 2019