6k0

6k0
Movie Buff - 170 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2016
Location: France

more Recent Ratings

50 12% Rise of the Footsoldier (2007) - Rated 02 Feb 2018
90 67% Warrior (2011) - Rated 01 Feb 2018
90 67% Black Dynamite (2009) - Rated 01 Feb 2018
90 67% Hardcore Henry (2016) - Rated 28 May 2017
85 52% Your Name. (2016) - Rated 02 Feb 2017
65 15% Layer Cake (2004) - Rated 22 Jan 2017
65 15% Spectral (2016) - Rated 27 Dec 2016
90 67% Office Space (1999) - Rated 29 Oct 2016
95 85% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 29 Aug 2016
95 85% Persepolis (2007) - Rated 25 Aug 2016