Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6l48I4

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: May 31, 2019

more Recent Ratings
100 0% The Lives of Others (2006) - May 31, 2019
100 0% Starship Troopers (1997) - May 31, 2019
80 0% Rocky III (1982) - May 31, 2019
100 0% The Man in the Iron Mask (1998) - May 31, 2019
100 0% The Fly (1986) - May 31, 2019
0% Boogie Nights (1997) - May 31, 2019
100 0% Super Size Me (2004) - May 31, 2019
0% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - May 31, 2019
0% The Breakfast Club (1985) - May 31, 2019
50 0% Ferris Bueller's Day Off (1986) - May 31, 2019