Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6nZ3iE

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 14, 2019

more Recent Ratings
72 30% Tropic Thunder (2008) - Apr 14, 2019
23 5% Just Married (2003) - Apr 14, 2019
88 75% Frost/Nixon (2008) - Apr 14, 2019
72 30% 3:10 to Yuma (2007) - Apr 14, 2019
97 95% The Usual Suspects (1995) - Apr 14, 2019
67 15% John Wick (2014) - Apr 14, 2019
81 55% Basic Instinct (1992) - Apr 14, 2019
91 85% City of God (2002) - Apr 14, 2019
83 65% Snatch (2000) - Apr 14, 2019
78 45% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Apr 14, 2019